rawnest_logo_jpg_duze

Raw Nest zrodziło się z pasji – do jedzenia, gotowania, ale też troski o środowisko. Wierzymy, że jesteśmy tym co jemy, a właściwie dobrana dieta roślinna może zapobiegać chorobom i je leczyć.
Sercem naszych produktów są najlepsze warzywa i owoce, pochodzące bezpośrednio od rolników, którzy prowadzą zrównoważone uprawy ♥
Spróbuj naszych soków, smoothie i mlek roślinnych, aby przekonać się, że zdrowie może wspaniale smakować!

 

asia_o_nas

CEO & Founder

Asia – serce i mózg działalności. Od zawsze interesowała ją kwestia żywienia i produkcji żywności. Dlatego zdecydowała się na studiowanie Towaroznawstwa oraz Zarządzania i Inżynierii Produkcji w Przemyśle Spożywczym. W wolnych chwilach pożera książki i filmy dokumentalne, dotyczące żywienia oraz produkcji żywności. Gdy skończyła studia pojechała do Kanady. To tam, w malowniczym Vancouver, zrodził się pomysł utworzenia biznesu. Czerpiąc inspiracje z istniejących rozwiązań, chciała stworzyć miejsce, które będzie dostarczało pełnowartościowe, zdrowe produkty, tworzone w poszanowaniu środowiska i rolników!

 

in-house dietitian

Ola – w ramach nastoletniego buntu została wegetarianką sprzeciwiając się przemysłowej hodowli zwierząt. Wartością tym pozostaje wierna do dziś. Wiedzę na temat żywienia człowieka zdobyła studiując dietetykę kliniczną na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego i poszerza ją stale w codziennej pracy. Uwielbia podróże i próbowanie dań z różnych zakątków świata. Postara się wyjaśnić wszystkie Wasze pytania i wątpliwości związane z żywieniem i wyborem naszych soków i smoothie!